وبلاگ فونت یاب

اخبار و اطلاعیه های دایرکتوری فونت یاب

وبلاگ فونت یاب

اخبار و اطلاعیه های دایرکتوری فونت یاب

اخبار و اطلاعیه های دایرکتوری فونت یاب

طبقه بندی موضوعی

۱ مطلب در شهریور ۱۳۹۱ ثبت شده است

تغییرات جدید سایت

دوشنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۱، ۱۰:۲۱ ق.ظ

اگر از کاربرای قدیمی دایرکتوری فونت یاب هستید حتملآ متوجه تغییرات جدید و چشم گیر سایت شدید .

ما برای بهره بری بیشتر و بهتر از سایت و همچنین راحتی شما کاربران گرامی تغییراتی را در وب سایت ایجاد کردیم که به شرح زیر می باشد :

شاهد این بودید که عضویت سایت برداشته شده و جایگزین آن لینک های حامیان و … قرار داده شده و علت این کار این می باشد که قرار می باشد به زودی امکانات خاصی به کاربران داده شود و کاربران عضو سایت به ۲ دسته صاحب اثر و کاربر معمولی تقسیم شوند  .
اگر دقت نموده باشید لینکی به نام ” جستجوی پیشرفته ” در سایت اضافه شده که به زودی فعالیت این قسمت نیز آزاد می شود و می توایند فونت های خود را به صورت پیشرفته از سایت جستجو کنید . ( توضیحات تکمیلی موقع فعال شدن این قسمت درج خواهد شد.)
از امکانات جدید این نسخه می توان به این مورد اشاره کرد  که در صفحه اول سایت ، جدید ترین فونت های منتشر شده + فونت هایی که کاربران سایت ارسال نمودند + فونت های پربازدید سایت قابل مشاهده است این امر صرفآ جهت این بوده که کاربران بتوانند از جدید ترین و محبوب ترین فونت ها استفاده نمایند .
در صفحه های جسجو نیز به شما اعلام  می شود که جستجوی شما چه تعداد یافته در بر داشته است و این که حالت و چینش فونت ها تغییر کرده است ؛ در نسخه قدیمی زمانی که نتایج نشان داده می شد به علت کنار هم بودن فونت ها قدرت انتخاب از شما گرفته می شود و شما به انتخاب دلخواه خود نمی رسیدید اما در این نسخه هر فونت در یک ستون می باشد و در کنار آن توضیحات آن + نام طراح فونت و سیستم عامل فونت نمایش داده می شود .

در صفحه دریافت فونت نیز امکاناتی مانند نمایش نوع فونت ، نام طراح  ، گزارش خرابی فونت و اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی ایجاد شد .

نسخه جدید سایت هنوز به صورت کامل بارگزاری نشده است و به مرور زمان امکانات سایت اضافه و بروز می شود .

  • میلاد عباسی